У оквиру 15. последњег јесењег кола Војвођанске лиге – Југ, фудбалери Доњег Срема дочекали су на Сувачи госте из Ветерника. Лош дан за пећиначке фудбалере је започео већ у 10. минуту игре када Чичић погађа пречку гола Јелаче. Шест минута касније у казненом простору домаћина оборен је Печић, те судија Кампић досуђује казнени ударац, који Китић претвара у гол. Десетак минута касније 0:2: центаршут са стране, највиши у скоку је био Ушћумлић. У 36. минуту Ветерник повећава вођство на 0:3: кикс Јелаче кажњава Чичић.

У наставку утакмице Доњи Срем 2015 је покушао нешто више, али су гости били успешнији: голови Китића у 67 и Ушћумлића у 71. минути. Предивним шутем и голом у 85. минути, Бојић је успео да ублажи пораз домаћина.

Коначан резултат Доњи Срем 2015 – Ветерник 1:5 (0:3)

ПЕЋИНЦИ. Игралиште: Спортски центар „Сувача“. Гледалаца: 200. Судија: Немања Кампић (Нови Сад). Стрелци: 0:1 Китић у 16, 0:2 Ушћумлић у 26, 0:3 Чичић у 36, 0:4 Китић у 67, 0:5 Ушћумлић у 71, 1:5 Бојић у 85. минуту.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Јешић (Ђурковић), Манце, М. Перишић (Конестабо), Николић (Вукмановић), Кокире, П. Перишић, Секулић (Бојић), Зорић, Љубојевић, Штетић (Пејчиновић).

ВЕТЕРНИК: Ивић, Швоња, Огњановић, Ушћумлић, Китић, Скоко, Печић, Зекић, Секулић, Чичић (Вукаљевић), Турало.